Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

AYDINYAVUZ kardeş vergi indirim belgesini bir yere kayıt vesayre yaptırıyormuyuz acaba benimde iki senem var

AYDINYAVUZ kardeş vergi indirim belgesini bir yere kayıt vesayre yaptırıyormuyuz acaba benimde iki senem var

Benim bildiğim kadarıyla vergi indirimi raporunu ve
vergi indirimi sonucu belgesini kaybetmiyorsun.
Gün geldiğinde lazım olur diye. Başkada bişey yokki.
ikiside bende var duruyor.

2824 sigorta + 450 askerlik =3274

Ş A F A K .........725

askerligin hepsini saydırırsak an itibariyle şafak saati saatine 1 yıl

Artık 1yıl yok şafak364☺ saat 00 i gecti yani

[FONT=sans-serif]askerligin hepsini saydırırsak an itibariyle 65 GÜN ARALIK 12. 2016[/FONT]

Arkadaşlar emekliliğe ne kadar kaldığını öğrenmek için ne yapmam lazım ?

Allah nasip ederse gün itibariyle 1800 gün kaldı. Hedef 10/2021.

ben bu gün gittim askerlik borçlanması yaptım yıl ve gün doldu pazertesi emeklilik başvurusu yapıcam artık hayırlısı

Arkadaslar benim20 gunum var engelli kadrosunda calisiyorum vergi indirimi almadim.6300 prim kasim 11 2016 surem doluyo.ise baslayis 11.11.1998 nasil bir yol izlemeliyim

selo_selo07

Vergi inidirimi almak zorundasınız. Vergi indiriminiz olmadan emekli olamazsınız. Bunun içinde çalıştığınız şirketin insan kaynaklarına gidiceksiniz. Size firmada çalıştığınıza dair bir yazı vericekler. selo_selo07 şu şu tarihten berri firmamızda çalışmaktadır" diye. O Yazı ilen bulunduğunuz ildeki Vasıtasız vergiler müdürlüğüne gidiceksiniz. Vergi indiriminden faydalanmak istediğinizi söyliceksiniz. Size bir dilekçe yazdırıcaklar. Sonra sizi her hangi bir devlet hastanesine yönlendiricekler. O hastanenin heyetine giriceksiniz ordan en az %40 rapor almanız gerekli. Bu rapor sonra Ankaraya maliye bakanlığına gidicek eğer ordan da en az %40 olarak onaylanırsa SGK emeklilik için başvuru yapa bilirsiniz.

Bu anlattıklarım ciddi zaman ve süreç alan birşeydir. En kısa sürede başlamanızı öneririm.

Üst Alt