Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli erkekler neden engelsiz kadınları tercih ediyor?

engelsiz kadının fiziki engeli yoksa bile engelli bir erkekle evlenmesinin bir kaç sebebi vardır: -kimse kusura bakmasın isterseniz bakın çokda umrumda-

1. engelli erkeğin parası
2. kadının kendini düşük görmesi/olması ve erkek olsunda evleniyimde nasıl olursa olsun modundaki kadın -bukesin ihanet edecektir bu kafayla-
3. fiziksel olmasada kafadan yada ruhsal açıdan bir probleminin olması.
4. bulunduğu ortamdan kurtulup dünyaya açılmak için üzerine baseceği bir zıplama tahtası araması
5. henüz dünyayı anlamlandıramamış halk ağzı ile "gözü açılmamış" olması ki açılınca görün bide onu.

bu gibi sebeplerden dolayı engelsiz bayan engelli erkekle evlenbilir bunlardan birincisi en güçlü olandır ibrahim taylısesde olduğu gibi. diğerleride mümkündür. yani engelli iseniz ve gerçekten evlenmeyei düşünüyorsanız olay şudur kesin "KULLANILACAKSINIZDIR", ya da sömürüleceksiniz sağlam biriyle evlenirseniz yani hatunların çoğunun ağzından "ayol şu tekerlekli sandalyedeki çocuk ne harika" lafını duymazsınız ama "ayol kıvançta ne vücud var" lafını söylemeselerde çoğu bunu kabul eder yani mesele görünüş ve beklentilerdir beklentilerden vaz geçildi ise para ve çeşitli buhranlı ruh halleri ve farklı hesaplar konuşulur.

code gene çok içmişsin.
Bi limolu soda olsun içde ayıl.

demek içince mantıklı düşünebiliyorsun code, şaşırtıcı ama yazdıklarının çoğuna katılıyorum...

saw ne içmesi bizde durum budur. bu arada beni bu tavrınla kızdırıyorsun ben alkol kullanmayan biriyim bir daha espri yapacaksan yada laf koyacaksan farklı bir yol dene bence.

selda yine mi sen, seni yasaklılar listeme eklemiştim değil mi doğru mu hatırlıyorum. işte insan ruhu böyle bişey engellide olsa bazen yontulmuyor, yani engelli olmak sizi melek yapmıyor ne iseniz osunuz engelli olmanız size karşı olan algıyı yumuşatamaz. bu arada bana katıldığına bi sevindim bi sevindimm sorma.....

saygılar, selamlar: İNSAN DEDİĞİN ENGELLİ DAHİ OLSA YÜREKLİ OLMALI KALBİ PATLAYACAK DAHİ OLSA DOĞRULARI SÖYLEMELİ HEM KENDİNE HEMDE HASAN SABBAHA BU YÜZDEN DOĞRU SENDE ALKOL ETKİSİ YAPIYORSA BAŞININ DÖNMESİ NORMAL: BAZI KELİMELER KURALLARA UYMAZ!
http://www.youtube.com/watch?v=-ikcvxhaDBg

hahahahha:):) vuuuuu saww ve code karşı karşıya..:) Ben buna aboo demek istiyorum..:):) Aslında siz iyi anlaşırsınız varya..:) Huylarınız benziyor birbirine. Neyseee..:) Kanka olursunuz inşallaaaah diyorum..

Code haklı olduğun yerler çok son yorumunda, ama haksız olduğun yanıldığın yerlerde var.. Ben sana desem ki şimdi şurda yanılıyorsun kafa tutacaksın bana..:) O yüzdeen sadece bu kadarını söylüyorum %50 doğru, %50 yanlışsın bu konuda...:)

bence engelli erkek engelsiz kadınla mutlu olur mu olmalıydı tartışma..yani mutlu bir evlilik midir bu? bence hayır.erkekler her zamanki egoistliğiyle kendilerine bakıcı arıyolar hayat arkadşı değil..buda biyere kadar..

havva şimdide rapor mu veriyorsun %50, yine iyi almışım hangi cetvelden bu baltazar, havvadar mı. %50 yi aldım yaşasın!

Code;
Benim elim açıktır.. Cimri değilim baltazar gibi:)

Şazi;
Allah'ın taktiri işte.. Biz kadınları,erkeklere bakalım, besleyelim,büyütelim diye yaratmış.. Önce kanımızla canımızla besliyoruz, sonra elimizle ayağımızla..Düzen böyle..:) Kadınlar ve erkekler arasında ki farklılıkları tartışmak havanda su dövmek gibi geliyor artık bana.. Yorulduğumuza değmiyor.. Takmamak lazım aslında.:) İki tarafında birbirinden öyle ya da böyle çıkarı var..Çıkar derken, muhtaç olduğu şeyler işte.. Birbirini tamamlıyorlar bir araya gelince.. Ama öyleee ama böylee.. Al gülüm ver gülüm meselesi.. Detaylar baş ağrıtır..:)

zaten şu bilim gelişsin cenin labaratuar oratamında yaşamaya başlasın dna sı fellan sağlam türler geliştirilsin doğduktan sonra bağışıklık sistemi çökmesin etik genetik sorunlar oratadan kalksın erkelerin kedınlarla olan münasebeti sona erecektir diye düşünüyorum artık venüse mi gidersiniz marsa mı ama bence en iyisi sizi toptan güneşe gönderelim içiniz açılır biraz memleket görürsünüz.

code fazla bilim kurgu izleme:eek:
Dünyanın fazla bir ömrüde yok!
Senin bilim dediğin yaratamaz!!
Yaratmak yaratıcıya mahsustur.

tercihi erkek eder ama kararı bayan verir son söz bayanındır:)

olur olur hayal meyal ama bakın ne olur gün gelir "hayaldi gerçek oldu" dersiniz o zamanda bana oy verirsiniz.

ne sevimli forum burası arkadaş herkes sevgi kumkuması olmuş, hiç olmayacak kadar iyi açıkcası korkmaya başladım; herkes yaşamamı istiyor saw dışında.

Bence bizler engelliyiz sağlam bayan allalım ki biz yapamadığumız işleri o yapsın diye sağlam bayan istiyoruz ama az engelide olabilir arkadaşlar ..

portakal suyu;

tamam sizin dediğinizde doğru ..sizin örneğiniz gibi bi örnek bende gördüm..ama engelsiz bir erkeğin sadakatle engelli bir bayanla evlendiğini de biliyorm..ama işte çeşit çeşit insan var..sen dersin kadınlar daha az bende derim erkekler..bu iş böyle..kafalr öyle karışık ki bu devirde..bilmiyorum neden..

espri yaptık içine ettin, sürtüşmelerimiz babında söylenmiş bir sözdür, sana niye açıklama yapıyorum ki sen anlayacak kapasitede bir zekaya sahipsin yanılıyor muyum?

Napolyon nedemiş ? Para para para ...... Kızarkadaşım yok altımda 2o6 olsa azda param olsa bak nasıl oluyor ...e halamın sakalları da olsa amcam olurdu bu dewırde ıyı nıyetlı olmak sadece karşındakı kızın dostu sırdaşı olmaya yetıyor

:::...

Çünki, Daha iyi bir bakım yapılabiliceğini düşünürler.. Karsılıklı Aşk olan heryerde, sevgi saygı sabır olur..

Ya şu paran varsa, herşeyi yaparım mantıgı varya yedi bitirdi beni...

Mami Junior;
haklısın :eek: (herkes kendi yaşadığı zorluklara göre bir kılıf buluyor)

erkek olsun bayan olsun herkes dengiyle evlenirse ileride daha az sorun olur

@Mami Junior,

Her telden var azcık :p
(bekarlık sultanlık boşver :eek:)

@selda*,
:)
Öyle mi dersin, yoksa züğürt tesellesimi bu ?

Mutsuz bir evlilik mi yoksa yalnız bekarlık mı?

Hangisi ?

Selam Arkadaşlar

Bence gönül sevdikten sonra hiç bişeyin önemi yok.İnsanın içinde bi kıpırtı oluşmuyorsa onu görünce heyecanlanmıyorsa zaten karşıdaki sakatta olsa sağlamda olsa bişey olmaz.İnsanın içine sinmemişse bin türlü kusur arar ve bulur.Hani eskiler derlerya Allah kısmet edecekse ağzın dilin bağlanıyor diye.İŞte bu, yani Karşındaki kişi ne olursa olsun ondan hoşlanmışsan görmek istediğin gibi ve güzel yanlarını görürsün.Allah herkesin gönlüne göre versin İnşallah.

@mami, hangisi mantıklı dersin, sen seç:eek:

Üst Alt