Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kara kalem resim yapmak mutluluk veriyor.

Her zamanki gibi çok güzel,emeğinize sağlık...

Harika olmuş çizimler emeğine sağlık...

Harikasın Lodos. Memetinin adresini bul ve yolla. Belki sen de kurtlara girersin, bi rol verirler belkide. :D

elinize emeğinize sağlık çok güzel bencede benzemişler :)

Umut Hiç bitmesin, Feyyam, Cemre, mac72, AhmetErmiş, Kübra,Bedii,Eva,Nurgülferican değerli yorumlarınıza sonsuz teşekkürler.

Bu seferki çalışmamız bir arkadaşıma ait.İsim vermeye gerenk yok.

çok güzel amaaaaa :)))))

bende istiyoruuuuuuum :):):)

Ben girmeyeli yine süper çizimler eklemiş sevgili lodos dostum.ellerine sağlık.

Kaptan çiziminiz gerçekten harika...Emeğinize sağlık...:):)

Yine çok güzel olmuş. Ellerine sağlık LODOS...

Eva,Hasankrmn,Yalut,MoonseRose,Feyyam,mac72 ve Flofi resimlerimi beğendiğinize ve değerli yorumlarınıza sonsuz teşekkürler.
Moonserose Sinan Özen'de benim arkadaşım,Orhan Gencebay'da.Bak hepsi bana resmini yaptırdı. :)

Orhan Gencebay

orhan gencebay'ın kopyası olmuş.gerçekten çok güzel.eline,emeğine sağlık..

Vayyyy süper olmuş bu yaaa sanki fotoğraf gibi ellerine sağlık....

gerçekten lodos güzel bir çalışma olmuş seni tbr ederim elline saglık

LODOS DENİZCİSİ sezen aksunun bir resmini yapıp yayınlarmısın.Pc me arka plan yapacagım.

Wayy Orhan baba ha! Süper olmuş.;) Ferdi Tayfur hayranıyım. Bilmem anlatabildim mi?

ya kaptan harika ellerine sağlık orhan baba süper olmuş...:))

Orhan Gencebay süper olmuş , sanki canlı gibi. Sinan Özen'i tanımakta zorlandım lakin :)

Emeğine sağlık ...

lodos resimler gerçekten harika hepsi çok güzel ama birtek bençe polat alemdarı benzetememişin bençe ama ondan hariç hepsi gerçekten mükelmel resimler elline saglık lodos devamını bekleriz inşşş

LODOS inanırmısın ağzım açık baktım hepsi o kadar güzel olmuş ki..:)ellerine sağlık devamlarını bekliyoruz...:)paylaşımın için çok teşekkürler....:)

resim yapmak bana da huzur veriyor...ama ben daha teknik şeyler karalıyorum:) ne bilim bi mobilya tasarımı veya dekorasyon :) bazen de bi sokak yada bina resmi :)

Gerçekten harika olmuş..emeğine sağlık Lodos..

eline emeğine yüreğine sağlık harika olmuş :)

Orhan Gencebay harika olmuş Lodos. Emeğine sağlık.

Resimleriniz harika,ellerinize ve yüreğinize sağlık...
At resmini ne zaman çizeceksin,merakla belkiyorum,Lodos...

Çizimlerime yaptığınız değerli yorumlarınız için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Deli Mavi

Çok güzel bir çalışma olmuş. Ellerine sağlık Lodos.

Üst Alt