Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kışa hazırlık :)

Pluvia sarı kantoron yağı alarak kullanıyordum. Busene toplayıp kendim yaptım çok güzel oldu..Ben yağından ciçekleri süzmedim. sen nasıl yaptın kantoron yağını?

Pluvia sarı kantoron yağı alarak kullanıyordum. Busene toplayıp kendim yaptım çok güzel oldu..Ben yağından ciçekleri süzmedim. sen nasıl yaptın kantoron yağını?

Tazesinin mevsimi geçtiği için birisi kurusunu verdi cnm onu yıkadım bastım kavanoza üstüne zeytinyağı bekliyo öle rengi dğşmeye başladı

Süzmeyebilirsin ölede oluyo ne kadar beklettin

Atayım resmini

Pluvia Yapalı ne kardar oldu? 45 gün güneşte tutmak gerekiyor ilk beş gün kavanozların ağzı açık daha sonra kapayıp devamli güneş alan biyerde 45 durmalıymış. Youtube dan videolar çok iyi oluyor ordan bakıp yaptım yeni topladığım gibi yapmiştım. Çiçegini kimisi içinde birakip ucundan kullanıyor kimisi suzuyor ondan sordum size. Bende süzmedim ucundan küçük şişeye alıp kullanıyorum. On gün oldu annemin kolu yandı dr ilaçları bitti yara kapandı şimdi onu sürüyorum besleyici diyorlar..

Pluvia Yapalı ne kardar oldu? 45 gün güneşte tutmak gerekiyor ilk beş gün kavanozların ağzı açık daha sonra kapayıp devamli güneş alan biyerde 45 durmalıymış. Youtube dan videolar çok iyi oluyor ordan bakıp yaptım yeni topladığım gibi yapmiştım. Çiçegini kimisi içinde birakip ucundan kullanıyor kimisi suzuyor ondan sordum size. Bende süzmedim ucundan küçük şişeye alıp kullanıyorum. On gün oldu annemin kolu yandı dr ilaçları bitti yara kapandı şimdi onu sürüyorum besleyici diyorlar..

Uzun süreli iyimiş bekletmesi canım 1hafta oldu galiba evt yanıklara faydalı bende sürdüm geçirdi bacağım yandıydı çaydanda

Bütün demet olarak yapanda var

Geçmiş olsun cnm annene

Pluvia Teşekkür ederim epey düzeldi çok şükür yara kapandı cild pembe renk aldı.
Bende iki desteden yaptim..toplayınca yıkadım serip kuruttum öyle bastım yağa.:)

Kış hazırlıklarında ne durumdasınız ?
Hamaratlar toplaşsın:)

tarhana yaptım, turşu kurdum, erişte yaptım, yufka açtım, domates yaptım ohoooo yaptım da yaptım…:cool:

Ooo maşallah hızlısın Selda..:)

Birtek melemenlik yaptık.. kavanozlara domates koymak istiyoruz yalnız domates ve kapya biber bu sene bol degil pahalı ve iyi değiller. bekliyoruz gözümüze gönlünüze göre domates biber gelsin diye.

Birtek melemenlik yaptık.. kavanozlara domates koymak istiyoruz yalnız domates ve kapya biber bu sene bol degil pahalı ve iyi değiller. bekliyoruz gözümüze gönlünüze göre domates biber gelsin diye.

yok yav hiç ilgimi çekmez o işler :)))) Sema'ya yazmıştım espri anlamında...:)

yok yav hiç ilgimi çekmez o işler :)))) Sema'ya yazmıştım espri anlamında...:)
Her nekadar ilgimi çekmez desende kışlık neler yapılıyor bilgin gayet iyi ama😉😙
Bizler evlerde hobi haline getiriyoruz işi..keyifli de oluyor tabii renk renk kavanozlara bakmak 😂 Çalışanlar için kolay değil..

Bugün bahçedeki üzümleri topladık ilk defa pekmez yapacağız bakalım olacakmı. üzümleri yiyemiyoruz birazda öyle pazardan aldığın gibi iyi değil değerlendirme yapalım dedik.

Güzel olursa tarifi bize anlattıkları gibi yazarım. 😂

aynen, cok pahali kis hazirligi icin elim menemenlik yapmaya bile varmadi.
hicbirsey yapmamayi dusunuyorum kis icin.
neyin fiati uygunsa onu alir yeriz bizde kisin.
recel filan yapilacak gibi degil. 10 liradan ucuz meyve yok. bizde yemeyiveririz.

ayyy kış hazirliqi yapmicam ben de bu sene....konserwe salça turşu kurutmalık şeyler neyim yapmistim hepsini aticam walla....inime qirip kış boyunca uyucam...🤭🤭🤭🤭

kalın bir battaniye alacağım kış uykusu için iyi gider (ayılarla uzaktan yakından alakam yok bu arada:) )

😹😹😹😹ben ayi inine qiricem walla ...ayilarla da aram iyi walla türkçeden de anlıyorlar ustelik ..insanlar qibi saldirmiyorlar...🤭🤭🤭
tapasya...qel tabi tatlı şekerim benim...😻😻❤❤❤🤗🤗🤗🤗

Hemen qeldim ponçiğim Bnm ♥️😍😘🎈 ayy aklıma ne geldi bk şimdi çeksene elini kırcan mı belimi, 🤣🤣😂🤭
doğaevrim
selda* aynı ben uğraşmacezz biz hazır yicez 😂😂☺️

Aaa deli olmayan mı var ki acaba ekürümmmmmm ayy kötü niyetli olmaktansa deli oluruz bizde ponçiğim Bnm yhaa 🤣🤣😂😘🎈😍😉
doğaevrim qel biz bi qece deli partisi verelim qqör bk bütün akıllılar qelir böylece bütün deliler ve akıllılar kaynaşır olmaz mı 😂🤣

Ay neyse konu dağılmasın ekürümmmmmm malum 😉😂😍🎈&#128536 doğaevrim seviliyosun panpammm😘🎈♥️

İyi olur heralde kışı uykuda geçirmek.:) Tek sorun acıkıp uyanmak. işte ozaman elinizin altinda bi melemen şişesinin degerini düşünemiyorum. :cool:

ayy ben şişe de yiyemem yemek tabaqa koyarim ayı inin de olsamda ..🤭🤭🤭🤭

Üst Alt